فروشگاه لوازم یدکی مطیعی سال هاست که در حال خدمت رسانی به شما عزیزان است.

ما مفتخریم که مورد اعتماد شما هموطنان عزیز هستیم و سال هاست که با فروشگاه های همکارانمان در شهرستان ها همکاری نموده و به صورت عمده یا جزئی قطعات مورد نیاز دوستان را تنها با یک تماس و تضمین اصل بودن برای دوستان ارسال می نماییم. همچنین به صورت جزئی نیز قطعات اصلی را برای هموطنان عزیز در سراسر کشور ارسال می نماییم. همچنین به منظور توسعه فروشگاه و رفاه حال شما هموطنان عزیز در صورتیکه به قطعات اصلی سایر خودروها به صورت عمده یا جزئی نیاز داشته باشید تنها با یک تماس با ما،قطعات اصلی را با قیمتی مناسب و اطمینان و تضمین اصل بودن دریافت نمایید.

10سال تجربه
۱۴۷۰محصول
۱۲پرسنل

فروشگاه لوازم یدکی مطیعی در زمینه فروش قطعات اصلی انواع خودروهای چینی : تیگو mvm 550 ،mvm 530، mvm315 ، mvm110 s ، mvm315 new ، chery ،x33 old ، x33 new ,……… و قطعات انواع خودروهای دیگر فعالیت می کند. شما تنها با یک تماس قطعه اصلی خودروی خود را از ما بخواهید.

دامنه فعالیت ما چیست؟

فروشگاه لوازم یدکی مطیعی مفتخر است که با شما عزیزان در تمام شهرستان ها از جمله مشهد، اصفهان ، شیراز ، کرمان ، کلاردشت ، رشت ،ساری، و سایر شهرستان های شمال ایران و اهواز ،بندر عباس ،یزد و سایر شهرستان های کشور عزیزمان همکاری می کند.

مفتخریم که خدمت رسان شما عزیزان در سراسر ایران هستیم: